fbpx
12

הקשר בין תאריך הלידה לכושר גופני

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

לפי הנומרולוגיה, אפשר לדעת עליך דברים רבים מתאריך הלידה, כמו: מהן תכונות האופי הדומיננטיות אצלך, מה המזג שלך, האם יש נטיה למצבי רוח, לדכדוך או אופטימיות ושמחה, כך שיחד עם תאריך הלידה כולו והשם אפשר לכוון אותך בכל תחומי החיים.

מה אומר עליך יום הלידה שלך בהקשר של פעילות גופנית?

במידה ויום הלידה שלך הוא 1, 10, 19, 28 בחודש, המוטיבציה לפעילות הגופנית היא בעיקר בשל ההישגיות. הרצון לעשות יותר למען עצמך וגם יותר מהאחרים…  יום לידה זה מאפיין נחישות ושמירה על רצף בפעילות הספורטיבית.

כשיום הלידה 2, 11, 20, 29 – הפעילות הגופנית אינה מגיעה בדרך כלל באופן טבעי, אלא נעשית מטעמים של בריאות, הפגת מתח ו/או חרדות. ימי לידה אלו מאופיינים בחוסר עקביות – קיימות תקופות ועונות בהן נעשית יותר פעילות גופנית ותקופות של מנוחה 🙂

מה שיכול להמריץ אותך זה ללכת למכון הכושר או לחוג התעמלות יחד עם חברים.

ימי הלידה 3, 12, 21, 30 מאפיינים א.נשים שרואים בפעילות הגופנית בילוי. הם מתייחסים לזה כאל “יציאה” מהבית, ומפגש חברים. המניע הוא בעיקר חברתי.

ימי לידה 4, 13, 22, 31 בחודש, אוהבים בגדול את הבית ואת הנוחות בכורסת הסלון, אך הם גם בדרך כלל בעלי חשיבה פרקטית ומודעים ליתרונות של הפעילות הגופנית והתרומה לבריאות הגוף והנפש. כשהם “נכנסים” לזה, המוטיבציה היא גם מתוך הישגיות ותחרותיות, הצורך להוכיח את עצמם לעצמם ולאחרים, להוכיח ש”גם הם יכולים”.

אצל ילידי ה- 5, 14, 23 בחודש, העיסוק בספורט ופיתוח כושר גופני הוא הכרחי. הפעילות הגופנית מסייעת ליצירת שקט נפשי והשקטת המחשבות הטורדניות. פעמים רבות המניע לפעילות הוא הצורך בריגושים (ישנם רבים בתאריכים אלו שיפנו לעיסוק בספורט אתגרי). גם הגורם החברתי הוא מניע וההתייחסות למכון הכושר / הסטודיו / קבוצת הרכיבה, הכדורגל או הכדורסל, כאל בילוי.

ילידי ה-6, 15, 24 בחודש עוסקים בפעילות גופנית בעיקר בשל טיפוח הגוף והאסתטיקה. נושא של הפחתת המשקל, חיטוב ועיצוב נכון לכלל התאריכים אך הם גורם מרכזי בימי לידה אלה.

ילידי ה-7, 16, 25 בחודש, יעסקו בספורט וכושר בעיקר מתוך הרצון לשמור על הבריאות. מתאימה להם פעילות בעלת קצב איטי יותר ששמה דגש על נשימות, כמו: יוגה, פילאטיס, פלדנקרייז וכדומה.

כשיום הלידה 8,17, 26 העיסוק בפעילות הגופנית חשובה עבורם לבריאות, להפגת לחצים ומעבר לכך המניע לעסוק בספורט ולהיות בכושר הוא גם מתוך הצורך לקחת אחריות וליצור שליטה. הם בין המתמידים, כשגם השגת יעדים מהווה עבורם גורם להתמדה.

ילידי ה-9, 18,27 בחודש עוסקים בפעילות גופנית מתוך שליטה עצמית ופורקן מתחים ורגשות שאינם משתפים בהם אחרים. אמנויות לחימה ואירובי, פעילות תחרותית/קבוצתית חשוב שתשולב עם יוגה, מדיטציה או כל פעילות אחרת, שמזמנת חיבור ושיח פנימי.

חשוב לדעת שכל התאריכים כוללים את הערך האסתטי של חיטוב הגוף, והערך של השמירה על הבריאות, יום הלידה הוא ביטוי להבדל בינינו.

אשמח לקרוא אם אהבת והתחברת,

מאייה – יועצת ופרשנית נומרולוגית, בגישת “נומרולוגיה פורצת דרך”

לבירור ולתיאום שיחת ייעוץ והכוונה – 054-7918788

עשוי לעניין אותך

תחזית נומרולוגית לחודש אפריל 2024

חודש אפריל מתחיל ומביא איתו פריחות וריחות אביב. השנה קשה לנו להרגיש את השחרור והיציאה מהחורף כשישנם עוד נשים, גברים וילדים, צעירים וצעירות מבני עמנו

מגילת אסתר בפרשנות נומרולוגית

הנומרולוגיה – תורה עתיקה ששורשיה ביהדות, מייחסת למספרים תדרים אנרגטיים. תדרים שמשפיעים על אירועים, רגשות, ופעולות. כך גם במגילת אסתר. גם את מגילת אסתר אפשר

מה מביא לך חודש מרץ 2024 ?

בכל חודש משתנה התדר האנרגטי סביבנו, והוא משפיע גם עלינו. ההשפעה היא זמנית, ונמשכת לאורך החודש. ישנם חודשים שמרגישים בהם חסרי כוח, עייפות, חוסר מוטיבציה

איך ישפיעו שמך ותאריך הלידה שלך על הצלחתך ב-2024?

אני אלמד אותך בקורס הדיגיטלי המלא!

לאור המצב מבצע מיוחד: רק 498 ש”ח (לזמן מוגבל!)

לפרטים ורכישה