fbpx
12

תחזית נומרולוגית לחודש יולי 2021

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

מהי בכלל תחזית נומרולוגית?

כולנו מכירים את ההורוסקופ – התחזית האסטרולוגית בעיתונים ובמגזינים בסופי השבוע. בעוד ההורוסקופ מסתמך על האסטרולוגיה (תורת הכוכבים), הנומרולוגיה (תורת המספרים) מסתמכת על הנתונים האישיים של כל אחד ואחת: שם ותאריך הלידה. כמו שעורכים מפה אסטרולוגית, עורכים גם מפה נומרולוגית.

הנומרולוגיה היא תורה עתיקה, ששורשיה ביהדות. על פי תורה זאת, לפי שם ותאריך לידה אפשר לכוון ולהדריך את האדם להצלחה בכל תחום בחייו.

בייעוץ נומרולוגי אישי אני עורכת מפה אישית לפי שם ותאריך הלידה. בתחזיות היומיות, השבועיות והחודשיות – כמו זאת שלפניך, אני מסתכלת על המפה הנומרולוגית של מדינת ישראל ושואבת ממנה את הנתונים. כן, גם למדינה יש מפה נומרולוגית – בהתאם ליום הקמתה.

השנה הנומרולוגית של מדינת ישראל

מבחינה נומרולוגית ישראל נמצאת בשנה נומרולוגית של קבלת החלטות שעוכבו זמן רב, לפחות בשנתיים האחרונות. זוהי שנה שמתאימה לגישור, ליישור ההדורים בין המגזרים השונים. זה תהליך, שיקח עוד זמן, אבל כאן זה מתחיל. זהו חודש שבסך הכל, עבור מדינת ישראל והישראלים, שומר על הסטטוס הקיים ואפילו מזמן בניה מחדש ורה-אורגניזציה בתחומים רבים, גם במסחר.

תחומים קשורים בממסד ובמוסדות יתעוררו לקבלת תשובות בחודש זה. יתכן שעוד קודם, ראשי הממשלה ינווטו לארגן מחדש את הסדר והקשר הקיים בין האזרח למוסדות המדינה והשלטון.

הקורונה

הקורונה – לא מתעצמת החודש, לא צפויות הגבלות רחבות, מלבד עטיית מסיכות. יתכן שנחזור לתו הסגול בערים שיוכרזו “אדומות” או ” כתומות”.

ההתפרצות המחודשת של הקורונה כפי שאנו צופים בה כעת צפויה לדעוך עד חודש אוגוסט 2021 או במהלכו.

מבחינה פוליטית

נראה שממשלת השינוי תצליח להחזיק מעמד למרות הכל. לא צפויים ויכוחים סוערים או אי הסכמות שיביאו לפירוק הקואליציה.

זהו חודש עם פוטנציאל גדול לחתימה על הסכמים והסדרים, ככל הנראה עם חמאס.

פוטנציאל גדול להתקדמות עד כדי החזרת השבויים וגופות החיילים שנמצאים בידי חמאס בעזה. יתכן ויוחזרו כבר החודש או שתעשה התקדמות לקראת החזרתם בעוד כחודשיים.

מבחינת יחסי החוץ

בתחזית השנתית שלי בדף הפייסבוק מתאריך 3.1.21 לגבי שנת 2021, כתבתי שנשיא ארה”ב ביידן לא יתייחס לעומדים בראש המדינה במחצית הראשונה של השנה, עד הקיץ. ואכן כך קורה. כעת לפי דיווחים של פרשנים פוליטיים בארץ ובארה”ב ביידן וממשלו מקיימים שיחות והתייעצויות עם ראשי המדינה. ביוני ביקרו בבית הלבן נשיא המדינה היוצא רובי ריבלין, נזכה לתמיכת ארה”ב בהגנה על עצמנו ובתהליכים שעשויים להיות גם סביב ההסכם שיחתמו מדינות המערב עם אירן.

מה כדאי לעשות החודש ומתי?

החודש מתחיל בתחושה של שינוי, ברצון לשינוי ולהתקדמות. ברמת המדינה- תיתכן התקדמות במגעים עם החמאס.

ימים 4.7, 13.7, 22.7, 31.7 – יש בהם פוטנציאל לחתימה על הסכמים מדיניים ופוליטיים בארץ.

ה- 6.7, 15.7, 24.7 – ימים של התחלות חדשות והתחדשות. מבחינה עסקית להקים קמפיינים במועדים אלה, ובאופן אישי להתחיל לחיות אורח חיים בריא יותר או כל הרגל אחר שרצינו לעשות ועד עכשיו לא התחלנו. אלו תאריכים טובים גם לאמץ גישה חדשה לחיים.

ימים: 2.7, 11.7, 20.7, 29.7 הם ימים טובים לטיפוח זוגיות קיימת או היכרות זוגית.

בתאריכים 9.7, 18.7, 29.7 כדאי לשים דגש על המסגרת המשפחתית, ולבלות במחיצתה. יתכן שמישהו מבני המשפחה יזדקק לכם באחד מימים אלו.

בימים 7.7, 16.7, 25.7 כדאי להרחיב את האופקים בקריאה, בצפיה בסרט/סדרה. אלו ימים שמתאימים ללימודים ולהתבוננות על החיים. יש בהם פוטנציאל לרגישות גבוהה, שימו לב לכך. ימים אלו מתאימים גם לגישור (במידת הצורך), וקשורים גם בשיתופי פעולה.

שיהיה לנו חודש מהנה,

אהבת?

מזמינה אותך לעקוב אחרי גם בדף הפייסבוק עם תחזיות ופרשנויות נומרולוגיות על המצב:

https://www.facebo.com/mayama.co.il/?ref=pages_you_manage

עשוי לעניין אותך

תחזית נומרולוגית לחודש אפריל 2024

חודש אפריל מתחיל ומביא איתו פריחות וריחות אביב. השנה קשה לנו להרגיש את השחרור והיציאה מהחורף כשישנם עוד נשים, גברים וילדים, צעירים וצעירות מבני עמנו

מגילת אסתר בפרשנות נומרולוגית

הנומרולוגיה – תורה עתיקה ששורשיה ביהדות, מייחסת למספרים תדרים אנרגטיים. תדרים שמשפיעים על אירועים, רגשות, ופעולות. כך גם במגילת אסתר. גם את מגילת אסתר אפשר

מה מביא לך חודש מרץ 2024 ?

בכל חודש משתנה התדר האנרגטי סביבנו, והוא משפיע גם עלינו. ההשפעה היא זמנית, ונמשכת לאורך החודש. ישנם חודשים שמרגישים בהם חסרי כוח, עייפות, חוסר מוטיבציה

איך ישפיעו שמך ותאריך הלידה שלך על הצלחתך ב-2024?

אני אלמד אותך בקורס הדיגיטלי המלא!

לאור המצב מבצע מיוחד: רק 498 ש”ח (לזמן מוגבל!)

לפרטים ורכישה