fbpx
12

בחירת או שינוי שמות

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

לשם הפרטי מייחסים חשיבות רבה במפה הנומרולוגית, והוא מהווה אחד מיסודותיה. את האותיות בשם הפרטי הופכים למספרים (גימטריה) אותם מחברים ואז מצמצמים לכדי מספר אחד – הערך הגימטרי.

משמעות השם הפרטי במפה הנומרולוגית

השם הפרטי מהווה תדר אנרגטי ובמפה הנומרולוגית מתייחסים אליו כאל מגשר בין תכונות האופי והכישורים של האדם לבין ייעודו. השם מעצים את היכולות המולדות שלך ותורם למימושן, זאת במידה וקיימת התאמה בינו לבין תאריך הלידה. כשבודקים התאמה הכוונה בעצם למידת ההרמוניה. כשמתקיימת הרמוניה בין השם הפרטי ותאריך הלידה שלך תחושתך בחיים תהיה של מיצוי היכולות, של קבלת הדברים בקלות ובפשטות, של חיבור וזרימה.

זאת בעוד שכשיום הלידה שלך אינו הרמוני מבחינה נומרולוגית עם הייעוד, זה גורם לכך שתכונות האופי שלך לא מסונכרנות עם הייעוד שלך בחיים. לדוגמא: אם יום הלידה שלך מאפיין חוסר סבלנות, קושי להסתגל למסגרות וצורך לנוע במרחב, והייעוד שלך הוא הוראה, הדבר יקשה עליך לממש את ייעודך. השם הפרטי במקרה זה מאפשר גמישות. במידה והוא מתאים והרמוני, הוא יגשר בין חוסר ההרמוניה בין יום הלידה והייעוד, ותרומתו תורגש במימוש האישי ובהצלחה בחיים. שם מתאים יוכל להוות גשר ויעזור לרכך את הקושי או התסכול שעלול להיגרם בחייך. בדוגמא הזאת למשל, שם פרטי מתאים יעזור לך לממש את ייעודך בהוראה אך בדרך מעט שונה: לרכז תחום בבית הספר, דבר שיתן לך מרחב גדול יותר לעבודה עצמאית, מול צוות המורים ופחות מול התלמידים.

אנשים רבים אינם מייחסים לשם הפרטי משמעות עד שמגיעים לפרשת דרכים בריאותית, כלכלית, זוגית או כשמרגישים תקיעות וקיפאון בחייהם. אז פעמים רבות מבקשים לשנות ולהחליף את שמם.

חשוב לדעת שלא בכל מצב של קושי, אפילו אם הוא ממושך, יש צורך בשינוי שם. גם כאשר משנים את השם הפרטי, זה אורך מספר חודשים עד שהתדר של השם החדש מתקבע ומתחיל להשפיע.

מתי מומלץ להחליף את השם הפרטי?

מומלץ להתייעץ עם נומרולוג.ית על שינוי השם הפרטי אם יש לך התמודדויות קשות וממושכות במהלך החיים, ובמספר תחומים. כלומר: אם יש פרנסה טובה, תחושה של מימוש עצמי, אך ללא מערכת יחסים זוגית עד גיל מבוגר יחסית, ובהנחה שמעוניינים במערכת יחסים, זה לאו דווקא מצריך שינוי השם הפרטי.

שינוי השם הפרטי ייעשה כשיש קשיים רבים וממושכים ובכמה תחומי חיים. במקרה כזה נבדוק במפה הנומרולוגית האישית את מידת ההרמוניה של השם, יום הלידה ותאריך הלידה כולו.

שינוי השם הפרטי עשוי להקל ולהחדיר אנרגיה חדשה לחיים, אך כאמור נרגיש בזאת רק לאחר מספר חודשים ולא מידית. ישנם א.נשים מודעים או אינטואיטיבים שחשים בצורך הזה כבר בגיל צעיר והחלפת השם הפרטי מביאה אותם להצלחה ולתחושה טובה בנוגע לעצמם.

מתי מומלץ להחליף את שם המשפחה?

במפה הנומרולוגית שם המשפחה נותן לנו את המידע בעיקר לגבי זוגיות ובריאות. גם כאן חשוב לעשות הבחנה במידת הקושי ובמשך הזמן, כיוון שלא כל קושי או התמודדות דורשים שינוי שם משפחה.

נשים רבות מתייעצות איתי סמוך לנישואיהן לגבי שם המשפחה. האם להשאיר גם את שם נעוריהן או לשנות רק לשם משפחתו של בן הזוג. כמובן שקיימת גם האפשרות להוסיף את שם משפחתו של בן הזוג לשם הנעורים.

לעיתים קרובות שינוי שם המשפחה אצלך, האישה, מבטא צמיחה וסיום תקופה. שם משפחה חדש ורענן שמתאים ליום הלידה שלך יכול לתת לך קלילות והגשמה שחסרו לך עם שם נעורייך.

לשם המשפחה חשיבות רבה גם ביכולת הביטוי שלנו. שם המשפחה קשור גם לדרך התגובה שלנו בכל תחומי החיים.

חשיבות בחירת שמות לתינוקות

כפי שהבנת, לשם הפרטי ולשם המשפחה משמעות גדולה ביותר. שם פרטי יכול לתת יותר עוצמה ויותר קלות במהלך החיים. לכן, חשיבות בחירת השם הפרטי לתינוק ולתינוקת משמעותי ביותר. בחירת שם מתאים יכול כאמור להעצים ולחבר בין תכונות האופי והייעוד. דבר שיכול למנוע תסכול עתידי ותחושת חוסר מיצוי, בלבול וחוסר יכולת הגשמה עצמית.

בחירת שם לתינוק.ת נעשית על ידי ההורים. הנומרולוג.ית לא קובעים מה יהיה, אלא קובעים את התדר האנרגטי – בהתאם לתאריך הלידה. לאחר הלידה, ההורים משתפים את הנומרולוג.ית ברשימת שמות שחשבו עליה, והנומרולוג.ית בודקים מה מהשמות מתאים ביותר לתאריך הלידה. במקרים שהבדיקה מראה שאין שם ברשימה שמתאים בהרמוניה מלאה לתאריך הלידה, סיגלתי לעצמי נוהג: לתת להורים את המספר מ-1 עד 9 שמומלץ שהוא יהיה הערך הגימטרי של השם הפרטי, וההורים יכולים לבדוק בעצמם לגבי שמות אפשריים.

בכל מקרה, חשוב לי להבהיר שהנומרולוג.ת חשוב בתהליך של מתן או החלפת שם כמייעץ. לך ולהרגשתך יש מקום ראשון במעלה בתהליך, וחשוב להבין מדוע דווקא נבחר הערך הגימטרי המסוים לשם – חשוב לחבר אותך לדבר ולא “להנחית” או לקבוע עבורך.

רוצה להתלבט איתי ביחד? אני כאן – מצויידת בניסיון רב למצוא עבורך את השם הכי מתאים לך שיפעל לטובתך ויעשה לך רק טוב.

לידה? אני כאן לכוון אותך בדבר הראשוני והכי משמעותי שאפשר להעניק לתינוקך: שם מתאים ועוצמתי, שיעזור לו במהלך חייו.

מאייה – נומרולוגיה פורצת דרך

054-7918788

חבל על הזמן, התקשרו כבר עכשיו ותאמו איתי פגישת ייעוץ נומרולוגי.