fbpx
12

נומרולוגיה – המדריך המלא

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

הנומרולוגיה הפכה לאחד הנושאים המדוברים של השנים האחרונות אך למרות זאת, יש בה חלקים רבים שעדיין אינם ברורים באופן חד משמעי.

לפניכם המדריך המלא שיסביר פעם אחת ולתמיד את כל מה שצריך לדעת על נומרולוגיה, העקרונות שלה, הדרכים שהיא יכולה לסייע לכם ועוד.

מה זו נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא תורת המספרים. תורה עתיקה מהעולם היהודי. לפיה אפשר לדעת מהמספרים על אופיו של האדם, כישוריו, וייעודו.

היתרון הגדול של הנומרולוגיה הוא ביכולת להעריך מצבו של אדם ולראות לפי המפה הנומרולוגית מהו העיתוי הנכון לו ביותר להצלחה בכל התחומים: זוגיות, פרנסה, לימודים, קריירה, מעבר מגורים וכיוב’.

בעוד שבעבר היו מעטים שהכירו את הנומרולוגיה וזכו לכוון את חייהם וחיי קרובם בהתאם לנתיב הגורל, הנתיב של הנשמה למימוש עצמי, להגשמה ולהצלחה, כיום, בעידן החדש הפכה תורה זאת למעשית בחייהם של אנשים רבים בארץ ובעולם, שמתייעצים עם נומרולוגים.

בניגוד ללחץ הרב שאנחנו חווים בעידן המודרני, מציאות של משימות והגשמה, של שאיפה להגיע לשיאים של האחרים בסביבתנו, הנומרולוגיה מחזירה אותנו למי שאנחנו באמת.

לפי הנומרולוגיה עלינו לפעול מתוך האני האמיתי שלנו, מתוך הרצונות האמיתיים שלנו ולא על פי תכתיבים של החברה, טרנדים או מהסתכלות על מה שיש למישהו אחר (ברשתות החברתיות, למשל).

באילו תחומים עוזרת הנומרולוגיה?

הנומרולוגיה מכוונת ועוזרת במגוון רחב של תחומים הנוגעים לכל אחד ואחת במציאות היום-יומית. שיחת ייעוץ אחת יכולה לעזור לך להפסיק ללכת “סחור-סחור”, להתלבט עם עצמך או לא לקבל החלטה – במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב – לקבל החלטה שלא נכונה עבורך.

נכון, מכל דבר אפשר ללמוד, גם מטעויות, אך לעיתים הטעויות הללו מסיטות אותנו ממסלול החיים ששאפנו אליו, מנתיב גורלנו.

הנומרולוגיה יכולה לעזור ולכוון גם במקרים כאלו, שסטינו מהמסלול או במקרים שמרגישים תקועים וכאילו עומדים במקום.

התחומים בהם ניתן להיעזר בייעוץ הנומרולוגי הם רחבים.

זוגיות

זוגיות היא אחד הנושאים המבוקשים ביותר בייעוץ הנומרולוגי. זוגיות היא הבסיס בחיינו הבוגרים ואנשים רבים מבקשים לדעת מתי יהיו בזוגיות טובה. אלו שכבר בזוגיות רוצים לדעת לגבי ההמשך, או מתי יחלוף משבר זוגי שהם שרויים בו.

 • יוצאים עם מישהו/מישהי? מתלבטים? האם זה רציני ומה מהות הקשר שנרקם? האם ניתן לסמוך? באמצעות הנומרולוגיה אפשר לענות על השאלות האלה.
 • בדיקה של התאמה זוגית על ידי השמות ותאריכי הלידה של שני בני הזוג.
 • אבחון מדוע אין זוגיות יציבה, מתי תהיה ומה כדאי לעשות כדי לקדם.
 • מידת ההרמוניה הזוגית, חלוקת התפקידים, על מה כדאי להתעקש ועל מה כדאי לדלג…

במשפחה

השאלות לייעוץ נמשכות גם לאחר שיש זוגיות והקשר ממוסד.

 • מתי העיתוי הנכון להריון?
 • האם קיימת בעיה בפריון?
 • איך להתנהל בצורה הנכונה מול הילדים – לדעת מה האופי של כל ילד/ה במשפחה ומהם הצרכים של כל אחד, החוזקות והחולשות, על מנת שתוכלו לעזור.
 • האם קיימת בעיית קשב וריכוז אצל אחד הילדים?
 • איך כדאי להתנהל מול חמותי? גיסתי?

בתעסוקה ובקריירה

 • מהו התחום המקצועי שמתאים לעסוק בו?
 • האם יש לי אופק תעסוקתי במקום העבודה?
 • מתי הזמן המתאים לבקש העלאה?
 • האם מתאים לי להיות שכיר או לפתוח עסק עצמאי? האם תהיה בו הצלחה? האם אצליח יותר עם שותף בעסק?
 • האם כדאי להיכנס לשותפות? בדיקה של אמינות השותף ובדיקת ההתאמה בין שותפים (ורצוי לפני חתימה על הסכם).

בלימודים

בחירת מקצוע ומסלול לימודים הוא חשוב לסיפוק האישי, ולהצלחתנו בהמשך החיים.

רבים הבוחרים במסלול לימודים שקשה להם (פעמים רבות בגלל חוסר התאמה לאישיותם ונתיב גורלם). אחרים בוחרים בתחום מקצועי שמשעמם ולא מעניין אותם – יש שמחליפים מסלול באמצע שנת הלימודים וישנם אחרים שמסיימים את לימודיהם אך לא עובדים בתחום שלמדו.

 • מה המקצוע שמתאים לי ללמוד? כולל מקצוע ממספר תחומים שיש לך לבחירה.
 • באיזה מסלול לימודים מומלץ לך לבחור? לכמה שנים? והכל בהתחשב גם באישיות שלך, בבעיות קשב וריכוז (אם יש) ובנתיב הגורל האישי.
 • התקבלת לשני מוסדות לימוד שונים. איפה מתאים לך ללמוד? באיזה מהם מובטחת הצלחה והנאה?

מגורים

למספר הבית בו אנו גרים משמעות גדולה על הצלחתנו בחיים, בזוגיות, על פרנסתנו, בריאותנו והרגשתנו הכללית.

 • קניה ומכירה של נכס
 • מתי הזמן הנכון לשפץ  את הבית?
 • האם כדאי להשקיע בשיפוץ הבית או במעבר לבית חדש?
 • מה המקום המתאים לך ביותר להתגורר בו? בעיר הגדולה או בקהילה קטנה? במרכז? בפריפריה הקרובה לטבע? ואיך זה משתלב עם הפרנסה?
 • האם אצליח לקנות דירה משלי? מתי?
 • מהו הבית המתאים לי ביותר למגורים? – בדיקת מספרי בתים ובחירה של הבית הנכון והמתאים ביותר עבורך.

צמיחה אישית

הנומרולוגיה עוזרת בתקופה של לימוד עצמי.

היא תורמת להרחבת המודעות העצמית ולהבנת כל הצדדים של אישיותנו.

להבנה מדוע אנו פועלים בתחומי חיינו ובמערכות יחסינו באופן מסוים, ומה ניתן

לעשות כדי לשפר ולהצליח.

מי נותן ייעוץ נומרולוגי?

ייעוץ נומרולוגי מקצועי ניתן על ידי נומרולוג או נומרולוגית, שלמדו את התחום לעומקו. נומרולוגים בעלי ניסיון עשיר בבדיקה וניתוח מפות נומרולוגיות.

דווקא בתחום הזה, שבו כל מפה שונה ממפה אחרת (שהרי כל אדם הוא עולם ומלואו), חשוב הניסיון הרב בניתוח מפות נומרולוגיות.

כך תוכלו להבחין בנומרולוגים צעירים, שרק סיימו קורס או כאלה שאינם בעלי רקורד מקצועי וניסיון רב בתחום, באופן הייעוץ:

אם הם קוראים מן הדף הכתוב, אם אינם מרחיבים או אם הם מספרים לך על כל מספר שמרכיב את המפה הנומרולוגית שלך בנפרד, ולא משלבים ובודקים את ההרמוניה בין המספרים המרכיבים את המפה הנומרולוגית שלך.

הייעוץ הנומרולוגי מכוון את האדם ומחזק לעיתים קרובות בהחלטות שכבר קיבל. עצם זה שהייעוץ הנומרולוגי ניתן באופן מקצועי על ידי צד חיצוני, שאינו מכיר את האדם שלפניו – אלא רק לפי נתוני המפה הנומרולוגית שערך, נותן לאדם זווית הסתכלות נוספת, אובייקטיבית. זוהי לא התייעצות עם חבר, או חברה טובה.

כמה עולה שיחת ייעוץ נומרולוגי?

מחיר שיחת ייעוץ נומרולוגי נע בין 50 ₪ ל- 800 ש”ח, והוא תלוי במספר גורמים עיקריים:

 1. נותן השירות – מה מידת הפופולאריות של הנומרולוג או הנומרולוגית אליו אתם פונים. שימו לב, שמידת הפופולאריות לא מעידה בהכרח על מקצועיות ואמינות, כפי שאנחנו עדים לסיפורים שעולים בתקשורת מפעם לפעם.
 2. משך זמן שיחת הייעוץ – ייעוץ בכל התחומים כולל עריכת מפה מלאה והשיחה נמשכת מינימום שעה עד שעתיים. לשאלות קצרות וממוקדות ניתן להתייעץ בשיחה של חצי שעה ובעלות נמוכה יותר כמובן. ישנה אפשרות נוספת של ייעוץ באמצעות המייל, לשאלה ממוקדת, בעלות נמוכה עוד יותר.
 3. אופן מתן הייעוץ – האם הייעוץ נעשה בשיחה פרונטלית, פנים מול פנים? בשיחה טלפונית? בוידאו? בשליחת תשובה למייל?

מהי מפה נומרולוגית?

המפה הנומרולוגית היא כלי אבחוני בעזרתו ניתן לייעץ ולכוון את האדם בתחומי חייו השונים. לפי הנומרולוגיה לכל אחד מאיתנו יש נתיב גורל, מעין מסע אישי שהוא צריך לעבור. המסע הזה רצוף בפוטנציאליים ואפשרויות, שאותם רואה הנומרולוג כשהוא עורך את המפה הנומרולוגית.

המפה הנומרולוגית הינה אישית, ומבוססת על שמו המלא של האדם – כולל שם נוסף, במידה וקיים בתעודת הזהות, ותאריך לידתו. שלא כמו במפה האסטרולוגית, המתבססת על הכוכבים ומצבם בשמים, בנומרולוגיה בודקים את המספרים, הם ה”כוכבים” הגדולים.

על פי הנומרולוגיה, לכל מספר ישנם מאפיינים המבטאים נקודות חוזק ונקודות חולשה. אין “מספר טוב” ו”מספר לא טוב”. בכל אחד מהמספרים יש גם וגם. המפה הנומרולוגית בודקת אילו מספרים מרכיבים את האדם המתייעץ, והאם הוא מבטא את החוזק של אותם המספרים או את החולשות.

שלושת המרכיבים העיקריים במפה הנומרולוגית

 1. השם הפרטי
 2. יום הלידה
 3. נתיב הגורל

חשיבותו והשפעתו של השם הפרטי

השם הפרטי הינו תדר, שמלווה את האדם במהלך חייו. שמו של האדם יכול להקל ולעזור להצלחתו בזוגיות ובמשפחה, בפרנסה ובקריירה, ביצירת מערכות יחסים חברתיים, בהתמודדות עם אתגרים בחיים ועוד. לאנשים מסוימים דרוש החלפת שם מסיבות של חוסר הרמוניה שיוצר קשיים מרובים.

יום הלידה שלך אומר מי את/ ה

יום הלידה מציין את תכונות האופי, המזג, יכולת הביטוי והכישרונות של האדם.

אי אפשר לברוח מזה, גם אם חשבתם שהחבאתם עמוק את התכונות הפחות אהובות עליכם – המפה הנומרולוגית תדע להצביע על קיומם.

שימוש נכון ונבון במספרים שלך יכול להביא למימוש הייעוד. כאמור אין “מספר טוב” ו”מספר רע”, ויום הלידה נבחן על ידי הנומרולוגים בשילוב עם השם הפרטי ונתיב הגורל.

מהו נתיב הגורל?

נתיב הגורל הוא למעשה הייעוד של האדם בחיים האלו. במה עליו לעסוק, מה כדאי לו לבחור כדי להגשים את ייעודו ועל מה עליו לעבוד ולתקן בעצמו.

נתיב הגורל הוא שביל חייו של האדם, המורכב מפוטנציאליים, מהאפשרויות הגלומות, ולאדם יש את היכולת לבחור.

חשב את נתוניך הנומרולוגיים

בסדנאות ובאירועים הנומרולוגיים שאני מנחה, אני מלמדת את המשתתפים לחשב לעצמם את שלושת המרכיבים העיקריים במפה הנומרולוגית.

את השם הפרטי נחשב על פי הגימטריה: נחבר את סכום האותיות ונצמצם למספר חד-ספרתי, שהוא המספר הנומרולוגי של שם האדם.

לדוגמא: אדם ששמו ניר.

ניר= נ-50+י-10+ר-200=260=2+6+0=8

לנוחיותכם השתמשו בטבלה:

אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת
123456789102030405060708090100200300400

את יום הלידה: נצמצם רק במידה והוא בן 2 ספרות, לדוגמא:

3.5.1975 – יום הלידה 3, אין מה לצמצם.

13.2.1956 – יום הלידה =4 (1+3)

את נתיב הגורל: נצמצם את תאריך הלידה לסיפרה אחת.

לדוגמא:  12.3.1948 =1+2+3+1+9+4+8 =28= 2+8=1

מה אפשר ללמוד מהמפה הנומרולוגית?

מהמפה הנומרולוגית אפשר לדעת מהו אופיו של האדם, מה החוזקות שלו ומה הוא צריך לחזק בעצמו. ניתן להבין את נפשו, הרגשתו, כיצד הוא נוטה להגיב על מצבים בחיים, כיצד הוא בוחר לקבל החלטות, ומה יחסיו עם הסובבים אותו.

באמצעות המפה הנומרולוגית ניתן לכוון אותו לתחום עיסוק מתאים, לזוגיות טובה ונכונה, לבדוק מה האיברים בגופו המועדים למחלות וליידע אותו שישמור על בריאותו וימנע מפעולות מסוימות…

מהמפה הנומרולוגית אפשר לראות גם את האפשרויות העומדות בפניו, בכל תחומי החיים. לכל אדם ישנו פוטנציאל והמימוש תלוי בו. בייעוץ הנומרולוגי, הנומרולוג מכוון למימוש הזה, כשהבחירה היא כמובן בידי האדם עצמו.

הפוטנציאליים הללו באים לידי ביטוי גם בפסגות ובאתגרים שהנומרולוגים מחשבים במפה. הפסגות מציינות יכולת מימוש והגשמה (יש פסגה של זוגיות והקמת משפחה, פסגה של שינויים, פסגה של התחלות חדשות וכו’).

לצד כל פסגה קיים אתגר עליו האדם צריך להתגבר על מנת שיוכל לממש את הפסגה. למשל, על מנת לממש פסגה של זוגיות והקמת משפחה, האדם יצטרך להתגבר על אתגר של רצון בחופש, פחד ממחויבות וכו’.

מהמפה הנומרולוגית אפשר לדעת גם מהי השנה האישית. השנה הנומרולוגית האישית מייצגת את הפוטנציאל האישי של כל אדם.

השנה האישית נבדקת על פי השנה האזרחית. לכל שנה יש פוטנציאל אחר, כל שנה מביאה איתה אנרגיה אחרת. כשאדם יודע מה השנה הנומרולוגית האישית שלו, הוא מודע יותר לצעדיו, לתחושות (עיכוב וקיפאון או נמרצות ועשיה, תלוי בשנה) ולסיבות לכך.

ישנן שנים טובות יותר למכירה וקניה של נכסים, למעבר מגורים, למציאת בן זוג, לנישואים, להריון וכו’. ידיעת השנה האישית מכוונת ותורמת לתכנון נכון, ובעיקר יכולה למנוע אכזבות.

אפשר לומר שהמפה הנומרולוגיה רואה את נבכי נפשו של האדם המבקש ייעוץ. מבחינה בפרטים הקטנים, בקונפליקטים הפנימיים הקיימים בו ושמעכבים אותו מלהצליח. ישנם אנשים החשים כי הם חיים בלופ, מן מעגל סגור שאינם יכולים לצאת ממנו. המפה הנומרולוגית יכולה לכוון את דרכו ליציאה מהלופ.

הייעוץ הנומרולוגי שלי, כולל גם הכוונה מעשית. מה כדאי לאדם לעשות כדי להשיג את מה שהוא מבקש (זוגיות, פרנסה טובה, בריאות וכו’), ובאיזה עיתוי. זה מגביר את אחוז ההצלחה שלו, בתנאי כמובן שיפעל ויעשה את ההשתדלות.

החלפת שמות – מתי?

השם כפי שכבר סיכמנו הוא תדר אנרגטי שיכול להקל ולעזור לאדם באתגרי החיים. לשם חשיבות רבה. ישנם אנשים שאינם מתחברים לשם שלהם ומחליפים אותו, לפעמים כבר בגיל הנעורים.

ישנם אנשים שחשים עיכובים בחייהם, שמרגישים שעל כל דבר הם צריכים להיאבק, שהחיים שלהם מלאי מאמץ והישרדות. אנשים אלה פונים אלי בבקשה לייעוץ בהחלפת שמם.

החלפת שם אינה נובעת רק בשל קושי של האדם בחייו. יש לבחון טוב טוב במפה הנומרולוגית ולוודא שאכן קיים צורך בהחלפה ולא רק בשל הרגשה של קושי תקופתי בחיים שמתאר האדם.

כמו בכל דבר, כך גם כשהאדם מחליף את שמו, הוא צריך לפעול כדי ליישם את האנרגיה החדשה הטמונה בשם החדש. החלפת שמו של האדם היא תהליך ועליו להבין מדוע החליף את שמו.

יש לדעת כי זמן קליטת השם החדש אינו מיידי. מכיוון שהשם הוא תדר, לוקח מספר חודשים (חצי שנה לפחות) לשם החדש להשפיע.

חשוב לדעת, ששמו הראשוני של האדם – זה שקיבל בלידתו, ישאיר את חותמו, והאנרגיה שלו לא “תיעלם” לגמרי.

 מתן שמות לתינוקות לפי הנומרולוגיה

כמו שהסברתי, שמו של האדם משמעותי לחייו. כדי לוותר על הצורך בהחלפת שם בשנים הבוגרות בחיינו, מומלץ להתייעץ עם נומרולוג או נומרולוגית ולבחור מבין השמות את השם המתאים ביותר לתינוק או התינוקת, בהתאם לתאריך הלידה.

לכן חשוב לבחור את השם לאחר הלידה. אפשר ורצוי לחשוב על מספר שמות במהלך חודשי ההיריון, אך את הבחירה הסופית לעשות אחרי הלידה.

הורים רבים ובעיקר אימהות טריות מספרות לי על החוויה האישית שלהן, איך חשבו כל ההיריון על שם מסוים ולאחר הלידה, כשראו את הילד/ה הרגישו שהשם שבחרו במהלך ההיריון, לא מתאים.

זוהי אינטואיציה, תחושה. ברוב המקרים היא נכונה, וכשמבקשים ממני ייעוץ במתן שמות לתינוקות, איני מבטלת את האינטואיציה של ההורים. אני מבקשת שיעבירו אלי את רשימת השמות עליהם חשבו בתקופת ההיריון, ואת תאריך הלידה (רובן המכריע של שיחות הייעוץ האלה מתקיימים כשהאישה עדיין בבית החולים, מיד לאחר הלידה).

אני בוחנת כל אחד מהשמות מול תאריך הלידה – מה מידת ההרמוניה של כל שם עם תאריך הלידה. במידה אין ברשימה של ההורים שם הרמוני בצורה מובהקת, אני מציעה להם לחפש שמות במספר מסוים, ומשאירה את הזכות בבחירת השם לתינוק אצל הוריו ומשפחתו.

לפי הנומרולוגיה, הרמוניה בין תאריך הלידה והשם, יוצרת חיים קלים יותר, יכולת להתגבר על מכשולים במהירות יחסית ובצורה טובה, פחות מאמץ, הצלחה ובריאות. שם שהוא הרמוני ביותר עם תאריך הלידה, מזכה בחיים עם יכולת מימוש הכישורים ונתיב הגורל של האדם בדרך קלה יותר.

הנומרולוגיה מבחינת היהדות

הנומרולוגיה היא תורה יהודית. ב”ספר היצירה” שמיוחס לאברהם אבינו, מובאים משמעות האותיות. ממנו מפרשת הנומרולוגיה הקבלית מהן השלכות האותיות בשם האדם.

העיסוק בנומרולוגיה הקבלית היה שנים רבות בידי רבנים ומקובלים שידעו לפרש זאת. בימינו, רבים לומדים קבלה בארץ ובעולם. המידע נגיש יותר וזמין.

יותר ויותר אנשים מתייעצים על בסיס האותיות והמספרים. לכל אות יש את הגימטריה שלה, ולפי היהדות זה מסמל כוח רוחני. בשם האדם טמון אמנם כוח האותיות אך גם ערכן המספרי. למשל, הגימטריה של האות מ’ = 40. המספר 40 מסמל מהפך ושינוי. 40 שנה היו בני ישראל במדבר, המבול על הארץ נמשך 40 יום ו-40 לילה. . .

גם האות ו’, שהיא 6 בגימטריה, מאפיינת את המימד החומרי בעולם. למשל: 6 ימי השבוע.

החשוב ביותר בקבלת ייעוץ נומרולוגי, לזכור שלאדם יש את הבחירה האישית. לפני כל ייעוץ אני נוהגת לומר למתייעצים כי הבחירה היא בידם. הם מקבלים ממני הכוונה, ייעוץ, פוטנציאליים, והם אחראים למידת המימוש או אי המימוש.

הגיעו אלי אנשים לייעוץ נומרולוגי שהצליחו “להפוך” את מזלם. כך, הגיעה אלי לייעוץ מישהי שנומרולוג אמר לה כי אין נישואין במפה שלה. בדקתי ואמרתי שאכן נראה כי התחום הזה קשה לה למימוש, אך כיוונתי אותה לעיתוי מסוים והסברתי לה מהו הקושי, והיא עשתה את ההשתדלות שלה ואכן נישאה, אם כי בגיל יחסית מבוגר. 

יש להיזהר מאמירות חד משמעיות, ולזכור שהבחירה נמצאת בידי האדם. תפילה ושינוי הדרך יכולים לעזור. לכן יש לקחת את הייעוץ הנומרולוגי כזווית הסתכלות נוספת על החיים ולא כ”אורים ותומים”. חשוב להפעיל שיקול דעת וכמו שאומרת היהדות: לעשות השתדלות.

התפתחות הנומרולוגיה

שורשי הנומרולוגיה אמנם ביהדות, אך התורה נפוצה בכל העולם. מתמטיקאים כמו פיתגורס למשל, פיתחו נוסחאות ונומרולוגים רבים עוסקים בייעוץ של הנומרולוגיה הזאת, אני קוראת לה “הנומרולוגיה המעשית”, כיוון שעיקר עיסוקה הוא בהכוונה.

חשוב להדגיש כי הנומרולוגיה מציגה פוטנציאליים, שאם האדם יבחר ללכת לפיהם, הם יתגשמו. זהו לא חיזוי. הנומרולוגיה מבוססת על ההנחה שהכול צפוי והרשות נתונה.

איך לומדים נומרולוגיה?

קיימות שתי דרכים עיקריות ללמידת נומרולוגיה: בקבוצות או פרטני.

ישנם נומרולוגים המלמדים בקבוצות גדולות למעלה מ- 10 משתתפים. לקבוצות אלה דינמיקה אחרת מקבוצות קטנות, שבהן ניתן יחס אישי יותר.

באופן אישי אני מעדיפה ללמד נומרולוגיה בקבוצות קטנות, שבהן מתרגלים ניתוח מפות ויש למידה אישית וקבוצתית.

לימודים פרטניים אמנם מקדמים מהר יותר למטרה, ומתאימים לאנשים שכבר למדו מעט נומרולוגיה או קראו ויש להם רקע גדול יותר בנושא.

בתקופה האחרונה התחזקו הלימודים המקוונים. לימודי נומרולוגיה באינטרנט.

ישנם קורסים און ליין, קבוצתיים בזום, וישנם קורסים לרכישה ולמידה בשעות הנוחות לכל אחד, מהבית, בקצב שלו.

כמה עולה קורס נומרולוגיה?

ישנם תעריפים שונים לקורסי נומרולוגיה. המחיר תלוי בדרך כלל באופן הלמידה: האם בקבוצה פרונטלית? האם בפגישות אישיות פנים אל פנים? או בצורה מקוונות, באינטרנט?

כמו כן, נומרולוגים מוכרים יותר דורשים סכום גבוה יותר על הלמידה דרכם. יש כמובן נומרולוגים ונומרולוגיות טובים ומקצועיים לא פחות שמלמדים בתמורה לתשלום נמוך יותר.

קורסים באינטרנט בדרך כלל זולים יותר, בשל העלויות הקטנות יותר במסלול הלימודי הזה. יחד עם זאת, הלמידה מקצועית ומדויקת כמו הקורסים הפרונטליים.

איך בוחרים קורס נומרולוגיה?

בבחירת הקורס כדאי להתחשב בצרכים שלכם. בעיקר מבחינת הזמן שיש באפשרותכם להשקיע (לימוד פרונטלי דורש מאמץ ותכנון רב יותר – נסיעות וכדומה). מזמינה אותך להתנסות ולהכניס לחייך את התחום המרתק שנקרא “נומרולוגיה”. זהו כלי שיעזור לך  במהלך החיים.

למטרה זאת יצרתי את הקורס הדיגיטלי המלא “להיות הנומרולוג.ית של עצמך” (נומרולוגיה למתחילים + נומרולוגיה למתקדמים). בסיומו תוכלו לעזור ולבדוק גם לאנשים הקרובים לכם, ולוותר על הצורך בייעוץ נומרולוגי. כן, אפשר ללמוד מכל מקום ובכל זמן כבר כעת – מרגע הרכישה. זה כולל גם הצטרפות לקבוצת הווטסאפ שבהנחייתי, לשאלות ולתרגול. בהצלחה!