12

נומרולוגיה לפ שם – בחירת מקצוע, גיוס והשמה

הירשמו וגלו מה אומר עליך יום הלידה שלך (וגם תיהנו מעדכונים ומבצעים מעניינים…)
תוכן עניינים

בכל הקשור לתעסוקה, הנומרולוגיה מהווה כלי מקצועי ומהימן. היא נותנת הן למעסיק והן למועמד לעבודה זוית הסתכלות אחרת. כך למשל, אדם הפונה לתפקיד בארגון מסויים, עובר את המבחנים והראיונות ונראה על פניו כי יש לו את הכישורים והמוטיבציה לתפקיד, המפה הנומרולוגית יכולה לצפות כי למרות רצונו הטוב, הוא לא ישאר שנים רבות בתפקידו כי (למשל) הוא יעבור דירה לעיר אחרת בתוך שנה-שנתיים.  במקרה כזה, יובא הנתון לידי המעסיק והוא יצטרך לבחון האם להעסיקו בהתאם למשך הכשרתו לתפקיד וכו'. גם למועמד לתפקיד מעניקה הנומרולוגיה היבט אחר: אדם המתקבל לעבודה בארגון מסויים ומתייעץ לפני החתימה על הסכם העבודה, יכול לבדוק אם אכן יש אופק לתפקיד אליו אמור להיכנס, והאם ינתנו התנאים שהובטחו לו.

נומרולוגיה בבחירת מקצוע

בכל שנה אנו עדים למספר רב של בוגרים המסיימים מסלול לימודי אקדמאי בתחום מסויים. הביקוש למקצועות מסויימים גבוה יותר ממקצועות אחרים. הדבר מייצר כמובן ריבוי של אנשים המתחרים ביניהם על אותם תפקידים, בשוק עבודה מוגבל.

הנומרולוגיה מכוונת את האדם ללמוד ולעסוק בתחום המתאים לו ולייעודו בחיים כפי שמתבטא במפה הנומרולוגית שלו. לא עוד אפקט ה"עדר", לא עוד תעסוקה על פי טרנד – "מה שהולך היום". אם תעסוק במה שמתאים לך תחווה מימוש וגם התגמול הכספי יהיה בהתאם.

האם להיות שכיר או עצמאי?

אנשים רבים מעלים במהלך חייהם את הרעיון לפתיחת עסק עצמאי. לחלקם מסלול זה בהחלט מתאים ומקדם. לאחרים המסלול מתיש, רווי קשיים ומסתיים פעמים רבות בסגירת העסק.

באמצעות הנומרולוגיה  ניתן לבדוק  למי מתאים להיות עצמאי ולמי עדיף להישאר שכיר. ייעוץ קטן שעושה הבדל גדול בחיים ולעיתים מציל מקשיים והרפתקאות פיננסיות.

אבחון, גיוס והשמת עובדים בארגונים

מגוון כלים עומדים כיום לרשות משאבי האנוש בגיוס והשמת עובדים. הנומרולוגיה מהווה כלי תומך (למבחנים השונים, לראיונות, ולהמלצות)  אשר מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. הנומרולוגיה בודקת מדדים רבים ובתוכם גם אמינות ויושר ורמת הלויאליות לארגון.

האבחון מתבצע בשתי דרכים:

1. בנוכחות פעילה שלי, כנומרולוגית בראיונות בתחילת הגיוס.

2. באבחון נומרולוגי לאחר סינון, כשיש מספר מועמדים ראויים ומבקשים לבחור את המתאים מביניהם.

בשתי הדרכים האבחון הנומרולוגי מתבצע מול הגדרת התפקיד הרלבנטי ומול מדדים התנהגותיים החשובים למנהל משאבי האנוש/למנהל  המחלקה.

בנוסף לנתונים אלה עלי לקבל את שם המועמד ותאריך לידתו הלועזי. דוגמא לאבחון נומרולוגי לגיוס והשמה.

עשוי לעניין אותך

הקשר בין תאריך הלידה לכושר גופני

לפי הנומרולוגיה, אפשר לדעת עליך דברים רבים מתאריך הלידה, כמו: מהן תכונות האופי הדומיננטיות אצלך, מה המזג שלך, האם יש נטיה למצבי רוח, לדכדוך או אופטימיות ושמחה,

שמות לבנות לפי הנומרולוגיה

חיפוש אחר שמות לבנות לפי הנומרולוגיה שכיח בעיקר לאחר לידה או בעת הריון, בחיפוש אחר שם מתאים לתינוקת. במפה הנומרולוגית בודקים את יום הלידה ותאריך

לדעת לפני כולם...

הירשמו וקבלו עדכונים מעניינים, תחזיות ומבצעים (בלי חפירות)

לדעת לפני כולם...

הירשמו וקבלו עדכונים מעניינים, תחזיות ומבצעים (בלי חפירות)