fbpx
12

מפה נומרולוגית

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

המפה הנומרולוגית היא אישית ונסמכת בעיקר על שמו המלא של האדם – שם פרטי ושם משפחה, ועל תאריך הלידה הלועזי שלו.

הפרמטרים העיקריים לחישוב המפה הנומרולוגית הם שלושה: השם הפרטי וערכו הנומרולוגי, יום הלידה וצמצום תאריך הלידה כולו (מה שנקרא בפי הנומרולוגים: “נתיב גורל”). בעת הכנת המפה מתחשבים גם בשם נוסף שיש לאדם המופיע רק בתעודת זהות למשל, או בקיצור שמו, לדוגמא: שולי (ששמה המלא – שולמית). שם המשפחה עוזר בפענוח מצב זוגי של האדם, בריאותו, וכיצד מגיב ומקבל החלטות בחייו.

בהתאם למפה הנומרולוגית, קיימים 4 רבדים המשפיעים על תגובותיו של האדם ועל תהליך קבלת ההחלטות שלו: הרובד השכלי, ההגיוני, הרובד הרגשי, הרובד האינטואיטיבי והרובד המעשי.

המפה הנומרולוגית מתייחסת גם למזל האסטרולוגי של האדם וכן לכוכבים המשפיעים עליו. אלה מחדדים את המידע אודותיו, מחלישים או מחזקים תכונות אופי וכיווני חיים.

המפה הנומרולוגית מציגה את הקיים באדם-תכונות אופי, כישורים ומזג מצד אחד ופוטנציאליים לגבי עתידו מצד שני. כך למשל, ניתן לדעת מהי השנה המתאימה למיסוד זוגיות, להכרות זוגית, ללימודים…  ואפילו מהו החודש האנרגטי והפורה ביותר לכניסה להריון (בדיקה מעין זאת עוזרת מאד לזוגות העוברים טיפולי הפריה). הכישורים, תכונות האדם ומזגו באים לביטוי ביום הלידה ומהווים מעין “ארגז כלים” עימם נולד האדם.

התחומים בהם עוזרת המפה הנומרולוגית:

1. מגורים – היכן מתאים לך לגור (בפרירפריה, בעיר…), מתי מומלץ לך לערוך שינוי במקום מגוריך,  מהו מספר הבית הרצוי עבורך ואשר יכניס הרמוניה והצלחה לחייך?

2. זוגיות – הכרות זוגית מתאימה,  העיתוי הפוטנציאלי למיסוד קשר, התאמה בין בני הזוג,  פריון ולידה.

3. לימודים – הכוונה לתחום לימודים מתאים וכן בהסבה מקצועית.  ייעוץ נומרולוגי חוסך זמן וכסף, רווח נקי והשקעה בטוחה במסלול הלימודים המתאים לכישורך וייעודך בחיים.

4.  עבודה וקריירה – התאמה למקום עבודה מסויים,  התאמה לקריירה כעצמאי או כשכיר (לא כל אדם מתאים לפתוח עסק עצמאי), בדיקת פוטנציאליים להעלאה בשכר, קבלת דרגה, תקנים, ניהול וקידום, מה העיתוי הנכון עבורך לעבור משרה או לעשות הסבה מקצועית, ולאיזה תחום.

5. יחסים עם הסביבה – מתוך המפה האישית, המלצות כיצד לנהוג עם אנשים קונקרטיים בסביבת העבודה שלך, במשפחתך, עם הילדים שלך ואיך למנוע משברים.

6. בריאות – במפה הנומרולוגית יכולת לבדוק מהו “עקב אכילס” של האדם, ועל מה צריך לשמור ולשים דגש כדי להימנע ממחלות ולשמור על בריאותו. (הייעוץ אינו מחליף בדיקת רופא. הוא ניתן בנוסף לבדיקות רופא קונבנציונאלי, ולא במקומו). 

החישוב במפה נומרולוגית

המפה הנומרולוגית נגזרת מתוך נומרולוגיה ומורכבת בעיקר מהשם הפרטי המלא, שם המשפחה ותאריך הלועזי המלא. ישנה הסתכלות וחשיבות גם למזל האסטרולוגי ולכוכבים בעריכת המפה.

 שלושת הפרמטרים המרכזיים במפה הנומרולוגית ושיטת החישוב של כל אחד:

  1. השם במפה נומרולוגית

השם הוא התדר, האנרגיה המאפשרת את מימוש הפוטנציאל המולד – לטוב ולרע. ומכאן האמונה, שאם נחליף את השם, יוחלף התדר, תוחלף האנרגיה.את שמו של האדם נצמצם באמצעות הגימטריה. לדוגמא: אברהם  1+2+2+5+40=50=5 לנוחיותכם השתמשו בטבלה.

אבגדהוזחט י יכלמנסעפצקרשת
123456789102030405060708090100200300400

2.יום הלידה במפה נומרולוגית יום הלידה הוא הפוטנציאל המולד. אלו למעשה תכונות האופי, המזג, הכישורים שהאדם מגיע איתם לעולם. כל אלה מהווים את “ארגז הכלים” של האדם. שימוש נכון ונבון בהם יכול להביא למימוש הייעוד של האדם. את יום הלידה נצמצם רק במידה והוא בן 2 ספרות, לדוגמא:3.5.1975 – יום הלידה 3, אין מה לצמצם.13.2.1956 – יום הלידה =4 (1+3)

3. נתיב הגורל במפה נומרולוגיתנתיב הגורל הינו הסיכום הכללי של תאריך הלידה. נתיב הגורל מהווה את הדרך שהאדם צריך לעבור ומסמן את ייעודו. הוא מספר מהם השיעורים והתיקונים שלנו בעולם הזה, שכן הנחת היסוד של תורה זו היא בהיותנו נשמות המתגלגלות לעולם גשמי זה על מנת ללמוד ולהתפתח.את תאריך הלידה אנחנו מצמצמים לכדי ספרה אחת. לדוגמא:  12.3.1948 =1+2+3+1+9+4+8 =28= 2+8=1 

“בשנה הבאה נשב על המרפסת …” – חישוב השנה הנומרולוגית האישית

 השנה האישית מייצגת את הפוטנציאל האינדיבידואלי של כל אדם. השנה האישית נבדקת ומתחלפת על פי השנה הלועזית.

  1. ידיעת השנה האישית מכוונת את האדם לכדאיות ומעשיות באותה שנה. למשל: ישנן שנים הטובות יותר למעבר דירה וכל הקשור למגורים, שנים טובות לנישואים והרחבת המשפחה וכדומה.
  2. מתוך השנה האישית נגזרים גם מספרי החודשים והימים האישיים, כאשר קיימת מחזוריות – בכל 9 שנים מתחילים מחזור חדש, כשבכל פעם אנו אמורים להתקדם ולחדש בחיינו (הכוונה לניסיון חיים,  לצבירת ידע, לתובנות, לתפיסות, לשינוי גישות ולאו דווקא התחדשות חומרית).

פסגות ואתגרים במפה הנומרולוגית

המפה הנומרולוגית מציינת פסגות ואתגרים הנמשכות 9 שנים. הפסגה מציינת פוטנציאל למימוש באותן שנים, תדר אנרגטי בו ישהה האדם והאתגר מציין את ההתמודדות הצפויה לו, בהנחה שאם יגבור עליו יוכל לממש את הפסגה. לצד כל פסגה קיים אתגר. אצל כל אדם הפסגה והאתגר משתנים לפי תאריך הלידה והוא חווה כל פסגה בזמן אחר בחיים.

מה אומרת המפה הנומרולוגית שלך?

כפי שהבנת, המפה הנומרולוגית היא כמו מפת הדרך של חייך. רוצה לדעת מה מעכב אותך מלהצליח או באיזה מסלול לבחור? מתי תגיע הזוגיות המיוחלת?

אני כאן, בשיחת ייעוץ אחת אעזור לך לפרוץ לעצמך את הדרך.

שווה לנסות,

לתיאום פגישה: 054-7918788

מאייה יועצת ופרשנית נומרולוגית

בגישת – נומרולוגיה פורצת דרך