fbpx
12

התאמה זוגית

לקבלת תחזית נומרולוגית אישית שבועית (לפי חודש הלידה) הצטרפו לדיוור.

תוכן עניינים

אחת השאלות המרכזיות נוגעת להתאמה זוגית. התאמה לפי שם ולפי תאריך לידה מעסיק רבים מהפונים אלי לייעוץ נומרולוגי. גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, ששואלים מה מראה המפה הנומרולוגית שלהם בנושא הזוגיות.

השאלות לגבי התאמה זוגית נומרולוגית הן רבות ומגוונות: יש השואלים מתי תיכנס לחייהם זוגיות יציבה ומתאימה הנכונה להם. אחרים שנמצאים בקשר זוגי פונים אלי בעת משבר על מנת לדעת כיצד כדאי להם לנהוג, והאם יש עבור מה להתאמץ ולהמשיך. יש שמגיעים אלי אחרי שחוו אכזבה בזוגיות ורוצים לבדוק את מידת ההתאמה לפני שצוללים ומתמסרים לקשר החדש.

מה זאת התאמה זוגית נומרולוגית?

כששואלים על התאמה נומרולוגית מתכוונים בדרך כלל להתאמה זוגית, אם כי דרך הנומרולוגיה אפשר לדעת על התאמות נוספות: למשל: התאמה בין שותפים בעסק. וגם התאמה בין בני משפחה. חמות וכלות למשל…

הכוונה לטיב הקשר בין שני בני הזוג. הנומרולוגיה מבחינה בין מספר אפשרויות שקיימות ביניהן התאמה זוגית הרמונית והתאמה זוגית דיס-הרמונית.

כשיש התאמה זוגית הרמונית, הקשר טוב, חיובי, מכבד, יציב, קיימת התאמה אנרגטית בין בני הזוג. כשההתאמה היא דיס-הרמונית הקשר מלא בקשיים, באתגרים, לעיתים אף בחוסר הצלחה אישית.

מפות נומרולוגיות שאני עורכת מעידות על התאמת זוגיות, סוג הקשר הזוגי ועל ההתאמה או אי ההתאמה. פעמים רבות בן או בת הזוג הם אנשים טובים, שלא מבקשים להרע לנו אבל התקשורת איתם חסומה, והם משדרים בתדר אנרגטי שונה שמשלנו. דבר שיוצר הרבה ניגודים, התנגדויות, מחלוקות וויכוחים.

למי שכבר נמצא בקשר ממוסד או ארוך, והמפה מעידה על קושי וחוסר התאמה זוגית, איני ממליצה מיד על פרידה. גם קשר דיס-הרמוני אפשר ליישב ולאזן במידה ויש רצון טוב ואהבה בין שני הצדדים. מכירים את אלו שאוהבים אבל לא מסתדרים? אז במקרים כאלו למשל.

יחד עם זה חוסר התאמה זוגית יכולה להביא למצבי דחק ואף אלימות ובמקרים כאלו אני חושפת בפני השואל/ת את המפה הנומרולוגית ומציגה את המציאות כפי שהיא, מבלי ליפות אותה. כמובן שהבחירה בידיהם. כל אחד ואחת שמגיעים אלי לייעוץ נומרולוגי יכולים לבחור מה הם לוקחים מהשיחה איתי.

למה כדאי לבדוק התאמה לפי הנומרולוגיה בקשר חדש?

כבר הסכמנו שנושא האהבה והזוגיות מרכזי בחיינו. בדיקת התאמה זוגית בתחילתו של קשר, גם אם אין חשדות והתלבטויות, יכולה למנוע אכזבה ומפח נפש בהמשך. פעמים רבות הבדיקה הנומרולוגית מחזקת תחושות שקיימות ומודחקות, לפעמים ניתן ללמוד דברים חדשים על הקשר מתוך המפה הנומרולוגית, דברים שסמויים מן העין.

בדיקה נומרולוגית של התאמה זוגית יכולה לראות את ההתאמה מבחינת האופי, וגם את מידת המחוייבות של בני הזוג, מידת הרצינות, היציבות, האמינות, האכפתיות ועוד.

הנומרולוגיה מאפשרת דרך נוספת, מלבד הלב-הרגש, ההיגיון האישי (ומה אומרים בני המשפחה והחברים), לבחון האם אתם בזוגיות מתאימה, נכונה וטובה לכם.

מי צריך ייעוץ נומרולוגי להתאמה זוגית?

לייעוץ נומרולוגי להתאמה זוגית פונים אלי גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מכל המגזרים והעדות. הייעוץ הנומרולוגי עוזר ל:

  1. מי שמתלבטים אם להישאר בקשר הזוגי.
  2. מי שלא מוצאים זוגיות יציבה ומתאימה.
  3. מי שנמצאים בתחילת קשר ועדיין לא ברור לאן זה מוביל.
  4. מי שיש להם חשדות לגבי רצינות ונאמנות בן/ בת הזוג.
  5. מי שרוצים לבדוק מתי הפוטנציאל שלהם במפה הנומרולוגית לחתונה.
  6. הורים (בדרך כלל אימהות) ששואלים בנוגע לבן /בת זוג של הילד/ה.
  7. הורים (בדרך כלל האם) ששואלים מתי תהיה לילד/ה שלהם זוגיות.

איך בודקים התאמה זוגית בנומרולוגיה?

התאמה זוגית בנומרולוגיה נבדקת על ידי ניתוח המפות הנומרולוגיות של שני בני הזוג. לשם כך, נחוצים לי כנומרולוגית תאריכי הלידה הלועזיים של כל אחד, השמות ושמות המשפחה, כולל שמות נוספים בתעודות זהות (במידה וקיימים) או שמות שהוחלפו במהלך החיים.

האם מחשבונים נומרולוגיים אמינים כמו המפה הנומרולוגית?

מחשבון נומרולוגי הוא דרך נפוצה כיום לחיפוש תשובות בנומרולוגיה, השימוש בו גובר ככל שהמודעות למיסטיקה בכלל ולנומרולוגיה בפרט הולכת וגדלה.

רמת הדיוק של המחשבונים הנומרולוגיים און-ליין אינה גבוהה כרמת הדיוק של הנומרולוג המשוחח עם האדם, מעבר לניתוח המפה הנומרולוגית. בדרך כלל מחשבונים אלו עושים חישובים קלים ומציגים את המאפיינים של כל מספר בשם ובתאריך הלידה. זאת בעוד שהנומרולוג עורך סינתיזה בין הנתונים, ובוחן את השילובים של המספרים המאפיינים כל אחד מבני הזוג. כך מתקבלת תוצאה מקיפה יותר ומדויקת.

כיום אנשים רבים מתייעצים בנושא הזוגיות עם מיסטיקנים וביניהם נומרולוגים, גם אם הם לא עושים זאת באופן גלוי, ולא מספרים על כך לבני משפחה קרובים.

רבים האנשים והנשים המגיעים אלי ומספרים שהם אינם משתפים את בני/ בנות הזוג בייעוץ הנומרולוגי, בעיקר בגלל שאלה אינם מאמינים בכך. אני כמובן שומרת על דיסקרטיות וסודם שמור. אציין כי אלו אנשים נורמטיביים, מכל העדות, המגזרים והמעמדות. את כולם מעניין התחום הזוגי.

עד כמה זה מדויק הייעוץ הנומרולוגי להתאמה זוגית?

הייעוץ הנומרולוגי בנושא הזוגיות הוא צעד פשוט לבחינת זוגיות מיטיבה ומתאימה עבורכם. אמנם הניתוח הנומרולוגי מציין פוטנציאלים, אך עדיין מראה את התמונה המלאה לגבי הקשר ובני הזוג. המפה הנומרולוגית מציגה את הנתונים של כל אחד מבני הזוג ואני כנומרולוגית, בוחנת את ההתאמה ביניהם. בין היתר לפי: תכונות האופי, המזג, הייעוד, הצורך האישי בזוגיות, היכולת להתחייב, אופן קבלת ההחלטות, יכולות השיתוף, הצורך במרחב אישי גדול וכו’.

קיימת כמובן האפשרות שקשר זוגי יהיה דיס-הרמוני ועדיין בני הזוג יחיו בטוב יחד, תוך שהם מודעים לקושי ולחוסר ההרמוניה וינסו לגשר על מנת להישאר יחד, יילכו למטפל זוגי או ייעוץ נישואין וכדומה. זאת הבחירה שעומדת בפניהם. אך אם מראש היו מודעים לחוסר ההתאמה – האם היו ממשיכים לטפח את הקשר?

כמה עולה ייעוץ נומרולוגי להתאמה זוגית?

בשוק הפתוח, מחיר ייעוץ נומרולוגי להתאמה זוגית משתנה בהתאם למשך זמן הייעוץ ולמספר השאלות בנושא. המחיר נע בין 150 – 700 ש”ח.

המחיר שלי לייעוץ נומרולוגי להתאמה זוגית הוא 250 ש”ח לבדיקת המפה הנומרולוגית הזוגית ושיחת ייעוץ של חצי שעה.

רוצים לדעת מה אומרים השמות ותאריכי הלידה על הזוגיות שלכם? לדעת מתי תהיה לכם זוגיות יציבה? התייעצו איתי עכשיו. שווה לבדוק ולדעת!